Jūs esat šeit:

Latvijas Stādu parāde 2011 notiks Siguldā

E-pasts Drukāt PDF
Latvijas Stādu parāde 2011

Latvijas Stādu parāde 2011 notiks Siguldā Svētku laukumā pie panorāmas riteņa. Stādu parāde ilgs divas dienas - 30. aprīlī un 1. maijā.

Jau astoto gadu pēc kārtas Stādu audzētāju biedrība organizē Latvijas stādaudzētāju pasākumu - Latvijas Stādu parāde. Latvijas Stādu parāde ir īpaša ar to, ka šajā pasākumā piedalās gandrīz visi Latvijas stādu audzētāji (vairāk kā 100 Latvijas stādu audzētavas) un tas ir apmeklētākais gada pasākums šajā nozarē.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šī gada Stādu parāde pavasarī dos iespēju katram Latvijas bērnam un jaunietim kopā ar savu ģimeni iestādīt savu koku skaistai nākotnei. Mūsu nākotne ir mūsu bērni un daba. Katrs bērna iestādītais koks ir ceļš uz nākotni, kas dod iespēju bērnam augt kopā ar sevis stādīto dzīvību - koku, lai pēc gadiem katram no mums būtu acīmredzams apliecinājums par dzīvību, kas esam mēs paši!

Latvijas Stādu parāde 2011 aicina piedalīties akcijā: "Bērna stādīts koks skaistai nākotnei!"

Akcijas ietvaros ģimenēm ar bērniem būs iespēja ar ievērojamām atlaidēm iegādāties augus Latvijas lielākajās stādu audzētavās. Aicinām ģimenes ar bērniem un mazbērniem piedalīties šajā akcijā un ierasties uz Latvijas Stādu parādi 2011, kas notiks Siguldā, 2011. gada 30. aprīlī un 1. maijā.

Paralēli būs amatnieku gadatirgus, dārzkopības preču tirgotāji un ainavu arhitektūras uzņēmumi.

Aicinām pieteikties visiem Latvijas uzņēmumiem, kas saistīti ar dārzkopību, ainavu arhitektūru, dārza preču tirgotāji.

Līdz 2011. gada 5. janvārim reģistrējam dalībniekus, kas veidos ekspozīcijas  - sava uzņēmuma vizītkartes stendus! Pieteikties tiem dalībniekiem, kas varēs un vēlas ne tikai tirgoties, bet aizstāvēt pasākuma nosaukumā ietverto vārda "Parāde" jēgu, t.i. veidot blakus savai tirdzniecības vietai stendu ar ekspozīciju. Šie stendi tiks novietoti LSP centrā un tiem tiks pievērsta sevišķa uzmanība, kā arī papildus reklāma preses relīzēs un citās mārketinga aktivitātēs. Stendu vietu skaits ir ierobežots.


Pārējiem dalībniekiem lūdzam reģistrēties ne vēlāk, kā 31. martā.

Esam atvērti sadarbības partneriem, sponsoriem, atbalstītājiem!

Latvijas Stādu parādi 2011 organizē Stādu audzētāju biedrība sadarbībā ar Siguldas novada domi un www.horti.lv

Pieteikties var rakstot uz e-pastu stadi@stadi.lv